Stay up to date - our newsletter
Make an appointment for a consultation
sign
up

  Partner w skutecznym zarządzaniu

  Chcesz osiągać więcej i odzyskać czas dla siebie? Prowadzisz biznes lub zarządzasz firmą? Poszukujesz zewnętrznego spojrzenia, by upewnić się, że Twoja organizacja zmierza we właściwym kierunku? Chcesz więcej delegować, ale obawiasz się o zespół i wyniki? Zobacz, jak to rozwiązać.
  Read

  Skorzystaj ze wsparcia

  Zapoznaj się z bezpłatnymi materiałami od Albrecht&Partners. Posłuchaj historii i dylematów najlepszych przedsiębiorców w Greg Albrecht Podcast i zdobywaj świeże inspiracje z Business Unlimited Newsletter. Umów się na analizę swojego biznesu. Porozmawiajmy! Zupełnie niezobowiązująco.
  Read

  Chcesz zainspirować zespół lub klientów?

  Wystąpienie Grega Albrechta dostarczy wiedzy i motywacji na Twoim evencie, webinarze dla klientów czy rocznym spotkaniu zespołu. Aktywizuj pracowników i partnerów do podjęcia działania i wprowadzenia zmian. Spotkanie z Gregiem to narzędzie sprawdzone przez setki firm w Polsce i na świecie.
  Read

  Co mówią o nas liderzy, z którymi współpracowaliśmy?

  “Pomimo początkowych obaw, że wydamy bez sensu pieniądze. Te na pewno już się zwróciły i to wielokrotnie. Po spotkaniu zostaliśmy z większą wiedzą, samymi konkretami i wypracowanym planem działania do wdrożenia od razu. Jakie są wymierne efekty działań wdrożonych po warsztatach? Sprzedaż Redsteel w 2019 roku wzrosła o 80% w porównaniu z rokiem 2018. Asortyment firmy jest 3 razy większy niż w 2018 roku” – Marcin Strzemkowski, właściciel RedSteel
  Read

News

Online development program – Effective leadership in 7 steps

Effective Leader in 7 Steps is an online development program for managers, entrepreneurs and people who plan to manage in the future. It will help you learn how to effectively manage yourself and your team to achieve your goals.

Read
Offer

Check out how we can empower you!

See how easily we can help you overcome barriers to business growth. In three steps we will analyze your business, choose the tools and implement the solution. How? We use, among others, workshops and strategic consulting, founder coaching and executive mentoring.

Read
Articles & Podcasts

View free resources to help you grow your business

Get access to videos, podcasts and articles on effective ways to grow your business. Learn from our team and ‘Greg Albrecht Podcast’ guests on how to handle tough decisions in business.

Testimonials

Clients

Google
Orange
Somfy
Philip Morris International
Play
Liroy Merlin
Orlen
AVON
ING

Business Unlimited Newsletter

Invest 5 minutes a week to achieve more. Join thousands of entrepreneurs and business managers in the Business Unlimited community. Share your knowledge and experiences. Receive free inspiration and surprises each week from ‘Greg Albrecht Podcast’ guests. Become a more effective leader with Business Unlimited.

And if you change your mind? You can unsubscribe with one click!

×