Zmień język:
Strengthen your business

Strategic mentoring for your company

Mentoring strategiczny to program stałego wsparcia w zakresie strategii i przywództwa kierowany do zarządów i właścicieli firm. Dzięki niemu unikniesz wielu błędów, lepiej zainwestujesz czas i pieniądze, a w efekcie osiągnięcie celów biznesowych sprawi Ci więcej satysfakcji.

What will you gain?

Benefits

Mentoring strategiczny najlepiej sprawdza się w firmach do 200 pracowników. Pozwala zarządowi rozwinąć skrzydła, dzięki czemu firma wzrasta bezpiecznie. Potwierdzają to dziesiątki zadowolonych klientów.

Strategia prawdziwych przewag

01

Czy budujesz plan wzrostu swojej organizacji w oparciu o faktyczne przewagi, czy trendy rynkowe i marzenia? Wiele zarządów nie docenia wyróżników swojego biznesu. Dzięki świeżemu spojrzeniu i sprawdzonej metodzie diagnozy wyłonimy Wasze mocne strony (znajdziemy też sposoby na słabości). Plan dalszego wzrostu rynkowego oprzemy na unikalnych zasobach i kompetencjach.

Skupienie na osiągnięciu celu

02

Wiesz z doświadczenia, że wnioski z warsztatów strategicznych często zostają na flipchartach i nie doczekują się wdrożenia w praktyce. Z nami postąpisz inaczej.  To, co doprowadzi Cię do celu, to zdyscyplinowany proces zmiany wspierany przez doświadczonego trenera. Regularne sesje i wspólny kanał bieżącego kontaktu pozwolą Twojemu zespołowi utrzymać uwagę na tym, co najważniejsze i zrealizować plan. 

03

Rozwój zespołu przez rozwój biznesu

Jak rozwinąć Twój zarząd? Uporządkowany proces pracy doradczej “wymusza” lepszą współpracę management teamu, a także motywuje jego członków do podnoszenia kompetencji. W ramach rozmów o celach biznesowych kładziemy nacisk na wdrażanie najlepszych praktyk w obszarze przywództwa. Umożliwia to budowanie kultury organizacji uczącej się, a także zapewnia rozwój całego zespołu, który nadąża za rozwojem firmy.

How does it work?

Mentoring strategiczny dla firmy

Sukces procesu doradczego to moment, w którym zespół zarządzający współpracuje jak szwajcarski zegarek i przekracza założone cele, a rola prezesa ogranicza się do wytyczania kierunku i wspierania core team w rozwoju. 

Dojście do tego momentu opieramy na cyklicznych sesjach z prezesem, zespołem wspólników lub zarządem. Systematycznie prowadzimy przez proces doskonalenia firmy, doradzając w obszarach rozwoju biznesu i zespołu. 

Skupiamy się na wyznaczaniu i realizacji konkretnego celu. W trakcie współpracy wspieramy także w zakresie bieżących wyzwań, które pojawiają się w codzienności naszych klientów i wymagają doraźnego rozstrzygnięcia. Sesje odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu, a pomiędzy nimi jesteśmy w kontakcie przez wspólny kanał w komunikatorze.

Współpracę zazwyczaj rozpoczynamy od poprowadzenia warsztatu strategicznego, wywiadów z kluczowymi członkami zespołu lub udziału w roli obserwatorów na spotkaniu zarządu. Pozwala to klientom uzyskać szybki efekt w postaci feedbacku, a także umożliwia zaplanowanie dalszych kroków.

Need a consultation?
+48 600 816 848

Examples of challenges that you can address through the mentoring strategiczny:

TESTIMONIALS

Read client reviews

The support of Albrecht & Partners during the transformation of the organization and the change of structure from siloed to cross-functional significantly contributed to the successful implementation of the project and achieving success. Recommendations, advice, and a strategic approach were all invaluable in this process. The analysis carried out by Albrecht & Partners and understanding the current situation of the organization was crucial to focus our efforts on the right areas of action.
Radosław Borkowski
Reprograf Grafikus - Dyrektor Zarządzający
Albrecht&Partners wiele lat temu pomogli nam z chyba najpopularniejszym wyzwaniem w biznesie. Pomysł na produkt w IBERION okazał się świetny, pojawiły się duże pieniądze i coraz większa skala, która - nie ukrywajmy - może przytłoczyć. Poukładanie pierwszych procesów, pomoc w ułożeniu struktury organizacji, challengowanie nowych pomysłów, delegowanie zadań - w tym wszystkim Albrecht&Partners bardzo nam pomogli, a świetny kontakt utrzymujemy do dzisiaj.
Maksymilian Tomanek
Vice-President & Co-Owner IBERION
Thanks to the workshop with Albrecht&Partners, our team has achieved an extraordinary level of efficiency. Clarity of goals, focus, and getting organized translated into a significant reduction in stress levels. The outcome? My productivity, and more importantly, the productivity of the entire team, soared. I am convinced that the Albrecht&Partners method can increase work efficiency not only for me but for many others even tenfold!
Waldemar Pilch
CEO Formeds
It was worth meeting. Despite initial concerns that we would spend money senselessly, we have already seen multiple returns. After the meeting, we had more knowledge, specifics, and an action plan ready to be implemented immediately. What are the tangible effects of the actions implemented after the workshops? RedSteel's sales in 2019 increased by 80% compared to 2018. The company's assortment is three times larger than in 2018. The number of customers has doubled, and many of them stay with RedSteel for the long term. Despite external pressures, prices remain stable, ensuring consistently high product quality.
Daniel Stachowiak
Owners of RedSteel
See more
CONTACT

Contact our team