Zmień język:

The future is about relationships – jak Greg motywował młodych founderów podczas konkursu dla startupów PowerUp!?

Dawid Niedojadło –  Marketing and Communications Officer, EIT InnoEnergy – zwrócił się do Grega z polecenia znajomej z agencji eventowej, gdy poszukiwał keynote speakera na finał konkursu dla startupów PowerUp! Poszukiwał specjalisty w tematyce startupów i kanalizacji rozwoju nowego biznesu.

Cele

PowerUp! to konkurs dla młodych przedsiębiorców. Organizatorom zależało na zaproszeniu osoby, która będzie w stanie zainspirować i zmotywować młodych ludzi do pracy nad swoimi projektami. 

Grupa docelowa

Każde wystąpienie jest inne. Jego kształt powstaje na bazie rozmów o widowni i celach organizatora. Nie stosujemy gotowych rozwiązań z pudełka.

Zawsze staram się zrozumieć, kto siedzi na widowni i jakie ma potrzeby. Jaka jest część wspólna i na tej podstawie projektuję zawsze materiał. 

Greg Albrecht

Co zrobiliśmy

Greg wystąpił w roli keynote speakera podczas dwóch finałów krajowych projektu PowerUp! W Warszawie (2019) również po angielsku i w Pradze (2018): The 3 pillars of accomplishment.

Cenię Grega za doświadczenie i umiejętność ciekawego opowiadania o tym w niezwykle barwny i lekki sposób. Do dziś mam notatki z naszego spotkania. Najciekawsze komentarze to: „Do less”, „Listen to achievers”, „Choose mentors”. Jednak najważniejsze zdanie, które pamiętam, brzmi: The future is about relationships. Mam nadzieję, że nasi młodzi founderzy wynieśli z tych wystąpień Grega jeszcze więcej 🙂

Dawid Niedojadło, Marketing and Communications Officer, EIT InnoEnergy – organizator

Chcesz zainspirować zespół lub klientów? Szukasz prelegenta na wydarzenie biznesowe?


Chcesz otrzymywać bezpłatnie najciekawsze materiały, które pomogą Ci lepiej prowadzić biznes i optymalnie rozwijać karierę? 

Zapisz się na www.gregalbrecht.io/klub, a co piątek znajdziesz w skrzynce garść inspirujących materiałów ze świata. Dołącz do tysięcy subskrybentów. W razie czego, zawsze możesz wypisać się jednym kliknięciem.

Szukasz wsparcia w prowadzeniu biznesu? Chcesz zostać partnerem podcastu? Poznaj Albrecht&Partners i umów się na rozmowę: www.albrechtpartners.com

Udostępnij:
Podcast

Poznaj wiodący podcast dla przedsiębiorców i zarządzających biznesem. Posłuchaj przedsiębiorców, którzy zbudowali biznes od zera. Znajdź odpowiedzi na wyzwania, które trapią liderów – niezależnie od branży.

Newsletter

Zainwestuj 5 minut w tygodniu, by osiągać więcej.

Dołącz bezpłatnie do tysięcy przedsiębiorców i zarządzających biznesem w społeczności Business Unlimited.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na nasz newsletter