Zmień język:

Jak uczyć się na błędach? Moje lekcje z trudnych doświadczeń w biznesie.

ZASUBSKRYBUJ GREG ALBRECHT PODCAST – WSZYSTKIE TWARZE BIZNESU:
Apple Podcasts
Google Podcasts
YouTube
Spotify

Jak uczyć się na błędach w biznesie? Najłatwiej uczyć się na swoich własnych. Dobrze też słuchać konkretnych historii innych osób, które pokazują szczegółowo naturę problemu i analizują ich źródła.

W tym odcinku odpowiadam na pytania. Prowadzi Ola Palka z Klubu Przedsiębiorczości. Mówię o błędach, które popełniłem w karierze i o tym, czego się nauczyłem.

W rozmowie między innymi:

  • Dlaczego nie udało mi się wprowadzić na rynek napoju relaksacyjnego Chilluana i czego się nauczyłem o współpracy z partnerami biznesowymi?
  • Do czego doprowadził mnie pracoholizm, o tym skąd wziął się u mnie epizod depresyjny i jakie wyciągnąłem wnioski?
  • Jak nauczyć się i czerpać przyjemność z delegowania?
  • Jaki jest mój ulubiony utwór, który dodaje mi mocy. 

To druga część rozmowy z Olgą. Pierwsza, do której wielokrotnie się odwołujemy w tym odcinku, została wcześniej opublikowana w Greg Albrecht Podcast #212 tu: https://albrechtpartners.com/nie-badz-autorytarnym-szefem/

GAP 229

Chcesz otrzymywać bezpłatnie najciekawsze materiały, które pomogą Ci lepiej prowadzić biznes i optymalnie rozwijać karierę? 

Zapisz się na www.gregalbrecht.io/klub, a co piątek znajdziesz w skrzynce garść inspirujących materiałów ze świata. Dołącz do tysięcy subskrybentów. W razie czego, zawsze możesz wypisać się jednym kliknięciem.

Szukasz wsparcia w prowadzeniu biznesu? Chcesz zostać partnerem podcastu? Poznaj Albrecht&Partners i umów się na rozmowę: www.albrechtpartners.com

Udostępnij:
Podcast

Poznaj wiodący podcast dla przedsiębiorców i zarządzających biznesem. Posłuchaj przedsiębiorców, którzy zbudowali biznes od zera. Znajdź odpowiedzi na wyzwania, które trapią liderów – niezależnie od branży.

Newsletter

Zainwestuj 5 minut w tygodniu, by osiągać więcej.

Dołącz bezpłatnie do tysięcy przedsiębiorców i zarządzających biznesem w społeczności Business Unlimited.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na nasz newsletter